fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.
  iCamp - aplikacja mobilna w pełni poświęcona pasji do karawaningu.

  iCamp

  Aplikacja mobilna iOS i Android w pełni poświęcona pasji do karawaningu.
  iCamp - aplikacja mobilna w pełni poświęcona pasji do karawaningu.

  W świecie, gdzie pasja do karawaningu zbiera coraz więcej entuzjastów, pojawia się potrzeba stworzenia miejsca, które zgromadziłoby wiedzę, doświadczenia oraz możliwości dotyczące tej formy spędzania wolnego czasu. Takim miejscem stała się aplikacja iCamp - platforma online dedykowana miłośnikom podróżowania z domem na kółkach.

  O projekcie

  Realizacja aplikacji iCamp była wyzwaniem, które wymagało nie tylko technicznego wykonania graficznych widoków dostarczonych przez klienta, ale również głębokiego zrozumienia potrzeb rynku oraz użytkowników końcowych. Dzięki skoncentrowaniu na tych aspektach, udało się stworzyć aplikacje dla systemów iOS oraz Android, które nie tylko służą jako bogate źródło informacji na temat karawaningu, ale także oferują szereg użytecznych funkcji. Użytkownicy mogą w łatwy sposób wyszukiwać miejsca przeznaczone do kempingu, korzystać z map, nadawać sygnał SOS czy planować podróże, co sprawia, że aplikacja stała się niezbędnym narzędziem każdego miłośnika podróży na czterech kółkach.

  Technologie i rozwiązania

  Do stworzenia iCamp użyto nowoczesnych technologii takich jak .NET, Bootstrap, Firebase, SQL Server oraz Vue.js. Kluczowym wyzwaniem było zapewnienie płynnej obsługi ładowania ponad 10 tysięcy obiektów, jak również stworzenie aplikacji, która byłaby zarówno intuicyjna, jak i pełna użytecznych funkcjonalności.

  Jednym z ciekawszych rozwiązań było połączenie aplikacji z bazą danych WordPress, co umożliwiło bieżącą aktualizację danych i dostarczanie użytkownikom najświeższych informacji. Wykorzystanie frameworka Vue.js oraz Cordovy pozwoliło na stworzenie stabilnych i szybkich aplikacji mobilnych, które zyskały uznanie użytkowników.

  Korzyści i efekt końcowy

  iCamp umożliwia użytkownikom łatwe planowanie podróży, wyszukiwanie idealnych miejscówek oraz korzystanie z funkcji SOS w sytuacjach awaryjnych. Modułowość aplikacji gwarantuje łatwą rozbudowę o kolejne funkcje, co jest odpowiedzią na dynamicznie rozwijające się potrzeby społeczności karawaningowej.

  Wiktor Sobczyk

  Chcesz zrealizować podobny projekt?

  Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

  Opinia klienta

  Michał Mazurkiewicz
  CEO iCamp.pl
  Cieszę się, że instynkt podpowiedział mi firmę IT-Solve spośród wielu innych uczestniczących w negocjacjach wstępnych. Pracowników tej firmy cechuje terminowość, profesjonalizm oraz poczucie odpowiedzialności co w tych czasach bardzo ważne. Samo Szefostwo firmy również bardzo pomocne i otwarte na sugestie/prośby klienta. Zwiastuję długą współpracę.
  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!
   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć