fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.  Bisar - dialer

  Bisar

  Dialer będący bezpłatnym kanałem komunikacji pomiędzy konsultantami rekrutacji, a obywatelami Ukrainy planującymi pracę w Polsce.
  Bisar - dialer
  O realizacji

   

  Bisar S. A. to ogólnopolska agencja pracy o międzynarodowym zasięgu. Tworzy ją doświadczony i dynamiczny zespół z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży HR.

  Aplikacja iOS i Android napisana w technologii Flutter to dialer będący darmowym kanałem komunikacji pomiędzy call center Bisar S. A., a obywatelami Ukrainy poszukującymi pracy w Polsce. Stworzenie takiej aplikacji wynikało z braku dostępnego i dogodnego rozwiązania dla obywateli Ukrainy. Bezpośrednie połączenie z call center są zbyt drogie z Ukrainy, natomiast wykorzystanie aplikacji Viber, najpopularniejszej na Ukrainie, nie spełniało oczekiwań firmy. Połączenie wykonywane przez obywatela Ukrainy za pośrednictwem aplikacji Bisar trafia do centrali telefonicznej VoIP za pośrednictwem protokołu SIP, a następnie jest przydzielane wolnemu konsultantowi.

  Umożliwienie takiej komunikacji zwiększyło popularność Bisar S. A., jako agencji pracy i liczbę zapytań ze strony obywateli Ukrainy.

  Technologie

  Flutter

  wsparcie na platformach

  Wiktor Sobczyk

  Chcesz zrealizować podobny projekt?

  Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasi eksperci Powiedzą Ci jak to zrobić, ile to kosztuje i na kiedy będzie gotowe.

  Projekt w liczbach

  ico-time
  0
  godzin pracy
  home-ico4
  0
  użyte technologie
  1
  0
  zaangażowanych osób
  ico-keyboard
  0
  tys. linii kodu

  Efekt końcowy

  Jak możemy Ci pomóc?
  Porozmawiaj z nami!   Kamil
   Head of Business Development
   Kliknij, aby podejrzeć