goodfirms LOGO Created with Sketch.
Rozwój aplikacji dla systemu Android
Uzyskaj rozpoznawalność swojej aplikacji biznesowej dzięki naszym usługom rozwoju aplikacji dla systemu Android

Ekosystem Android

Dzisiejsze aplikacje dla systemu Android to nie tylko smartfony, to ogromna część Internetu Rzeczy - wchodzą w interakcję z tym, co nosisz, prowadzisz. Są obecne w urządzeniach w Twoim domu, obsługują maszyny w biurach i sprzęt w fabrykach. Jesteśmy w stanie zapewnić nawet najbardziej zaawansowane i innowacyjne aplikacje na Android, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby biznesowe.
W It-solve dbamy aby proces tworzenia aplikacji mobilnych na Android stał na najwyższym poziomie. Pracując w zgodzie ze zwinnymi metodykami ciągle poprawiamy nasze standardy, nie zapominając, że to efekt końcowy czyli aplikacje dla naszych klientów są najważniejsze. Od pomysłu do ostatecznego wdrożenia jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby na bieżąco rozwiązywać problemy bądź odpowiadać na wszelkie pytania i rozwiewać wątpliwości. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom, które posiada nasz zespół, współpraca z nami to strzał w dziesiątkę. Dowodem na to są wspaniałe aplikacje dla systemu Android, które stworzyliśmy dla Klientów w różnych branżach.

Zalety aplikacji na Androida

benefit-3
Niski poziom inwestycji
Jesteśmy ekspertami w wykorzystywaniu możliwości jakie daje Android i realizujemy nasz proces rozwoju oprogramowania tak, aby zapewnić wiele korzyści dla startupów oraz MŚP. Deweloperzy aplikacji Android mają bezpłatny dostęp do Android App Development Software Kit, ponieważ Android jest oprogramowaniem open-source.
benefit-3
Bezpieczeństwo i dystrybucja
Stawiamy bezpieczeństwo i ochronę naszego klienta na pierwszym miejscu i tworzymy aplikacje, które mogą być rozprowadzane w różnych segmentach z gwarancją bezbłędności. Platforma Android w znacznym stopniu charakteryzuje się bezpieczeństwem i metodami dystrybucji.
benefit-3
Łatwa personalizacja
Ponieważ Android oferuje wiele możliwości personalizacji, nasi programiści dzięki specjalistycznej wiedzy, wykorzystują kompetencje platformy i budują aplikacje Android z dużym spektrum funkcjonalności.
benefit-3
Wsparcie Google
Google zapewnia i wspiera platformę do tworzenia aplikacji i gier dla milionów użytkowników Androida. Sklep Google Play pozwala to na dotarcie do szerokiego grona użytkowników niemalże na całym świecie, dzięki czemu Twoja aplikacja może stać się hitem i generować stale rosnący zysk z inwestycji.
benefit-3
Ogromna liczba użytkowników

Obecnie rynek systemów mobilnych dla smartfonów i tabletów jest podzielony między dwóch graczy: Google i Apple. Android czyli system od Google zgarnia ok 85% udziału rynku. Dodatkowo prognozuje się, że globalna sprzedaż urządzeń z Androidem ma rosnąć rocznie średnio o 1,7%.

Chcesz zbudować świetną aplikację dla systemu Android? Zróbmy z tego historię sukcesu!

launch
Aplikacje dla startupów
Wiemy, że czas i funkcje mają dla ciebie znaczenie. Doskonale znamy świat startupów i wiemy, jak dostarczyć MVP, które odpowiada na potrzeby użytkowników, dzięki czemu zostaniesz zauważony na rynku.
home-ico4
Aplikacje dla przedsiębiorstw
Nasi certyfikowani kierownicy projektów sprawią, że nasz zespół, procesy i systemy będą współpracowały bezproblemowo z Twoimi. Razem stworzymy aplikację dla systemu Android, która spełni Twoje cele biznesowe i z której Twoi klienci będą chętnie korzystać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samodzielnej aplikacji mobilnej, aplikacji towarzyszącej dla Twojego produktu czy wsparcia technicznego, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Najlepsi developerzy Android czekają na Ciebie

Nie jest tajemnicą, że Android jest najczęściej używaną mobilną platformą operacyjną na świecie. Dzięki naszym najlepszym developerom aplikacji dla systemu Android otrzymujesz najwyższej jakości aplikacje z niezawodnymi funkcjami i funkcjonalnościami dla smartfonów.

Najlepsze aplikacje Android spełniające Twoje potrzeby

Mając blisko 10 lat doświadczenia w branży technicznej, it-solve staje się liderem w dostarczaniu błyskotliwych aplikacji dla ekosystemu Androida. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie wytwarzania aplikacji mobilnych.

Dzięki wysokiej wydajności naszego zespołu oraz aplikacjom pełnym rozmaitych funkcjonalności, dostosowanych do nawet najbardziej wymagających użytkowników, proces tworzenia aplikacji na Androida jest niezwykle sprawny.

Najnowsze technologie z najlepszymi platformami

Nudne aplikacje nigdy nie wzbudzą zainteresowania użytkowników. Dlatego naszym obowiązkiem jest korzystanie z interesujących platform, które tworzą niezwykle interaktywne aplikacje i oprogramowanie, sprzyjające systemowi operacyjnemu Android.

Nasi doświadczeni deweloperzy pracują z:

  • Java

  • Kotlin

  • Android Studio

Proces tworzenia aplikacji mobilnej

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

Dlaczego my?

ico-check
Lata doświadczenia

Opracowaliśmy wiele doskonałych aplikacji mobilnych, niektóre z nich są możliwe do pobrania z App Store czy Google Play. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie wytworzyć produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników

 

ico-globe
Zwinne podejście

Tworząc aplikację w podejściu zwinnym wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe oraz technologie. Nieustająco ulepszamy tworzony produkt, jednocześnie minimalizując jego czas wprowadzenia na rynek.

ico-exp
Wsparcie techniczne

Zapewniamy nieustanne wsparcie po wykonaniu produktu, dzięki czemu masz pewność, że jest on zawsze zoptymalizowany i dopasowany do zmian występujących na rynku.

Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer