fbpx
goodfirms LOGO Created with Sketch.FX Trade

Agendialer

Rozbudowany system do koordynowania działań pracowników terenowych
Technologie

.Net
Android
ASP.NET MVC
Bootstrap
Firebase
iOS
Kotlin
postgreSQL
SignAL r
SQL Server
VueJs

wsparcie na platformach

 

Zakres prac
Zaprojektowanie rdzenia (architektury) systemu i API w sposób dający możliwość dalszego rozwoju w wielu kierunkach, biorąc pod uwagę specyfikę branży i konceptu modelu biznesowego zamawiającego.

Stworzenie aplikacji w formie CMS dla głównego administratora, który może dynamicznie dostosować pewien zakres funkcjonalny i wizualny bez konieczności pomocy programisty. Jest to funkcjonalność, która w znacznym stopniu ogranicza koszty dystrybucji i wdrożenia aplikacji dla klientów końcowych.

Implementacja rozbudowanych funkcjonalności, które wpłynęły na poziom atrakcyjność rozwiązania i wpisały się w idee szerokiej platformy teleinformatycznej dostarczanej przez firmę zlecającą nam pracę.

Agendialer dto platforma działająca w chmurze, przeznaczona dla małych i dużych firm. Jest to narzędzie, które łączy w sobie funkcjonalności systemu do telefonicznej obsługi klienta, systemu CRM i funkcjonalności usprawniających przepływ informacji wewnątrz firmy. Efektem tego, dla firm korzystających z oprogramowania, jest optymalizacja procesu obsługi klienta i podniesienie efektywności pracowników mobilnych.

Aplikacja przeznaczona jest dla firm posiadających rozproszoną strukturę personalną, których pracownicy są obecni w terenie (tak jak przedstawiciele handlowi, serwisanci, kurierzy) i kontaktują się z klientami telefonicznie lub bezpośrednio.

 

Wystarczy, że Twój pracownik zainstaluje aplikację na swoim telefonie i zarejestruje w niej konto. Aby dodać subkonto pracownika do systemu AgenDialer FSM należy w panelu administracyjnym podać jego identyfikator. Po połączeniu kont możesz zarządzać poziomem dostępu, udostępniać funkcje i monitorować dane.

Rozwiązania

home-ico4
Wyzwania
 • Zbudowanie złożonego modelu backendowego spełniającego wymagania zamawiającego
 • Potrzeba rozwiązania z możliwie jak największym stopniem customizacji pod końcowego klienta
 • Stworzenie rozbudowanej platformy w ograniczonym czasie
 • Konieczność integracji z zewnętrznym systemem IVR
ico-bulb
Rozwiązania
 • Praca w metodyce Agile w celu elastycznego podejścia do zmieniających się wymagań ze strony zlecającego
 • Wytworzenie aplikacji mobilnej na platformę Android i wdrożenie do sklepu google play
 • Wytworzenie aplikacji webowej dla osób zarządzających pracą pracowników mobilnych
 • Wytworzenie aplikacji webowej do zarządzania całą platformą
ico-star
Korzyści
 • Innowacyjne rozwiązanie odpowiadające na potrzeby firm zatrudniających pracowników mobilnych
 • Koordynacja i kontrola pracowników terenowych poprzez rozbudowane funkcjonalności serwisu
 • Znacząca poprawa efektywności pracowników mobilnych korzystających z aplikacji podczas wykonywania codziennych zadań
 • Optymalizacja procesu obsługi dzięki analizie danych dostępnych w aplikacji

Projekt w liczbach

ico-time
0
godzin pracy
home-ico4
0
użyte technologie
1
0
zaangażowanych osób
ico-keyboard
0
tys. linii kodu

Opinie naszych klientów

Kamil Chełstowski
Członek zarządu w Synnetra
Portal, który powstał we współpracy z it-solve został uruchomiony i obsługuje już setki użytkowników. Sa wydajnymi, komunikatywnymi partnerami, którzy pracują w procesie Agile, regularnie wykonując zadania.
Emil Żak
CEO/ Co- Founder w Ecologic.io
Uważam, że it-solve to godny zaufania współpracownik. Mogę polecić ich jako rzetelnych i doświadczonych partnerów do każdego projektu!
Marcin Starczewski
Zastępca Kierownika Działu Informatycznego ds. Programowania
Rekomendujemy IT-SOLVE jako rzetelną i profesjonalną firmę. Firma IT-SOLVE okazała się bardzo solidnym partnerem. Podczas prowadzonych prac cały zespół IT-SOLVE wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.
Marcin Ludyga
Prezes
Absolutnie solidna współpraca. Dzięki it-solve mój klient ma świetne i bardzo innowacyjne oprogramowanie. Zespół it-solve wyjątkowo dobrze rozumie potrzeby klienta, a także ma doskonale opanowaną psychologię biznesu.
Maciej Kowalczyk
Dyrektor zarządzający w Trubine Analytics S.A.
Bez pomocy it-solve nie bylibyśmy w stanie rozwinąć tylu funkcjonalności w tak krótkim czasie.
Bartosz Dowojna
Specjalista ds. Komunikacji i Rozwoju, Project Manager at Sweco Consulting sp. z o.o.
Wybór firmy IT-Solve okazał się strzałem w dziesiątkę. Bardzo kompetentny i elastyczny zespół, który przed przystąpieniem do realizacji stara się w pełni poznać nie tylko potrzeby Klienta, ale także szerszy kontekst. Ich pełne wsparcie, a także cenne uwagi pozwoliły zrealizować projekt w wyznaczonym terminie i założonym budżecie. Mogę polecić firmę IT-Solve jako rzetelnego i zaangażowanego partnera.
Jakub Wójtowicz
Account Manager w Brand Backup
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z IT-Solve. Produkt w pełni spełnił nasze oczekiwania. Pozbawiony wad, dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Współpraca na bardzo wysokim poziomie.
Rafał Krakowski
Dyrektor ds. realizacji
IT-SOLVE to solidny Partner, który profesjonalnie podchodzi do realizacji złożonych projektów. Potrafi słuchać Klienta i przełożyć to na realne efekty swojej pracy.
Artur Ochman
Członek zarządu w Gamuza sp. z o.o.
Specjaliści IT-SOLVE wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną w obszarze projektowania i implementacji procesów biznesowych. Firma it-solve jest bardzo solidnym i godnym zaufania partnerem technologicznym.
Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer