goodfirms LOGO Created with Sketch.
Integracja oprogramowania

Co zyskujesz?

Odśwież swoją firmę dzięki rozwiązaniom integracji oprogramowania

W dzisiejszych czasach warto aby Twoja firma pracowała mądrze. Zasługujesz na zintegrowane oprogramowanie, które automatyzuje procesy i zmniejsza ich złożoność, jednocześnie oszczędzając pieniądze i zwiększając wydajność. Niezależnie od tego czego potrzebujesz w kwestii integracji systemów- mamy doświadczenie, aby zmienić Twoje pomysły w rzeczywistość.

Integracja dzisiaj, spokój ducha jutro

Przekształć procesy biznesowe swojej firmy dzięki zintegrowanym systemom. Pełna integracja oprogramowania w danej firmie jest ekstremalnie ważna dla jej funkcjonowania. Możliwości IT jakie obecnie są dostępne dają pełne pole do działania.

Twoja firma zasługuje na zintegrowane systemów, które zmniejszy jej złożoność

Dzięki zintegrowaniu systemów będziesz miał dostęp do swoich danych 24/7 bez względu na to gdzie będziesz- migrując wszystkie dane do chmury. Poprawisz również elastyczność systemu, a wszystko za znacznie mniejszy budżet, który miałbyś przeznaczyć na budowę systemu od nowa.

Ujednolicona łączność, nieograniczony dostęp do danych

Dzięki zintegrowaniu procesów w firmie będzie miał możliwość automatyzacji swoich procesów, a oszczędzając czas zaoszczędzisz pieniądze. Pomożemy Ci w zmniejszeniu kompleksowości oprogramowania dzięki wewnętrznym oraz zewnętrznym integracją.

Korzyści

ico-bulb
Uproszczone podejmowanie decyzji

Uzyskanie jednego pełnego widoku dzięki integracji systemów oprogramowania upraszcza proces podejmowania decyzji. Eliminuje to potrzebę przechodzenia między różnymi aplikacjami aby uzyskać dostęp do danych.

 

ico-safe
Zwiększona wydajność

Integracja aplikacji korzystających z tych samych źródeł danych pozwoli na zwiększenie wydajności operacji. Z jednym punktem wprowadzania danych i bez potrzeby przełączania się między różnymi aplikacjami, przetwarzanie jest szybsze i prostsze.

home-ico4
Bardziej wiarygodne dane

Integracja oraz ujednolicenie systemów oprogramowania zmniejsza ryzyko użycia niedokładnych danych. Jeden punkt widzenia pozwoli Twojej firmie pracować z jednej perspektywy i wyeliminuje ewentualne błędy.

benefit-2
Rozszerzona analiza

Powiązane dane są bardziej znaczące i wydajne w momencie gdy są zebrane w jednej aplikacji. Analiza wielu źródeł danych jest lepiej obsługiwana przez połączenie danych, w których trendy i wnioski można wyciągnąć znacznie wcześniej.

 

benefit-6
Zwiększone bezpieczeństwo danych

Zarządzanie bezpieczeństwem danych w ramach jednej zunifikowanej aplikacji jest znacznie łatwiejsze niż zarządzanie wieloma systemami danych. Dzięki integracji oprogramowania- zarządzanie czy tworzenie kopii zapasowych jest znacznie uproszczone.

 

ico-star
Zwiększony potencjał sprzedaży

Możliwość szybkiego i łatwego dostępu do informacji o kliencie jest niezbędna do utrzymania dobrych relacji. Dzięki integracji systemów wszystkie dane znajdą się w jednym miejscu, co może bezpośrednio przełożyć się na tempo realizacji zamówień oraz poprawę ogólnego potencjału sprzedaży.

Proces rozwoju oprogramowania

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

Dlaczego my?

ico-check
Lata doświadczenia

Opracowaliśmy wiele doskonałych aplikacji mobilnych, niektóre z nich są możliwe do pobrania z App Store czy Google Play. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie wytworzyć produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników

 

ico-globe
Zwinne podejście

Tworząc aplikację w podejściu zwinnym wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe oraz technologie. Nieustająco ulepszamy tworzony produkt, jednocześnie minimalizując jego czas wprowadzenia na rynek.

ico-exp
Wsparcie techniczne

Zapewniamy nieustanne wsparcie po wykonaniu produktu, dzięki czemu masz pewność, że jest on zawsze zoptymalizowany i dopasowany do zmian występujących na rynku.

Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer