goodfirms LOGO Created with Sketch.
Dedykowany
zespół
Zoptymalizujemy koszty rozwoju i ocenimy Twoje możliwości dzięki naszej praktycznej wiedzy i doświadczeniu w branży IT.
ico-home
Zredukowanie kosztów

Nasze przejrzyste warunki finansowe zapewnią Ci całkowitą kontrolę nad wydatkami przeznaczonymi na pracę zespołu.

ico-rwd
Zaangażowanie

Zespół pracowników będzie przypisany bezpośrednio do Ciebie, dlatego możesz być pewien, że będziesz współpracował z lojalnymi oraz zmotywowanymi programistami rozumiejącymi, co chcesz osiągnąć. Dopasowanie pracowników opiera się na Twoich potrzebach i wymaganiach.

home-ico2
Kontrola

Możesz sam wybrać odpowiadające Ci profile pracowników i w bezpośredniej komunikacji z nimi dopasować ich do Twojego pomysłu. Nasz zespół może być zarządzany tak samo jak Twoi wewnętrzni pracownicy, co daje Ci całkowity nadzór nad projektem oraz zespołem.

home-ico4
Skalowalność

Nasz model współpracy pozwoli Ci poradzić sobie z lokalnie występującymi przeszkodami: niedoborem pracowników, wysokimi kosztami, brakiem specjalistycznej wiedzy lub potrzebą szybkiego dopasowania się. Dzięki naszej pomocy możesz mieć pewność, że otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz.

ico-safe
Infrastruktura i wyposażenie

Zapewniamy niezbędną infrastrukturę sprzętową oraz programową. Mamy pewność, że spełnione są wszelkie środki bezpieczeństwa dla sprawnego i efektywnego działania zespołu deweloperskiego.

ico-support
Wsparcie zespołu

Nasz zespół ukierunkowany jest na ciągły rozwój zawodowy pracowników. Pozytywne nastawienie oraz rozwój osobisty gwarantują nam stabilną i rozwijającą się współpracę.

Dlaczego my?
ico-check
Rekrutacja

Przedstaw nam swoje wymagania, po wewnętrznym procesie selekcji przedstawimy Ci kandydatów, którzy będą pasować do Twoich wymagań i istniejącego zespołu.

ico-globe
Wprowadzenie

Dbamy o sprawne wprowadzenie nowych członków do zespołu. Uruchamiamy wszystkie niezbędne procesy operacyjne zapewniając bezstresową i owocną współpracę.

ico-exp
Infrastruktura i wyposażenie

Zapewniamy niezbędną infrastrukturę sprzętową oraz programową. Mamy pewność, że spełnione są wszelkie środki bezpieczeństwa dla sprawnego i efektywnego działania zespołu deweloperskiego.

home-ico6
Administracja

Możesz skoncentrować się na procesie tworzenia oprogramowania, jak i rozwoju swojego biznesu, podczas gdy my zajmiemy się księgowością, administracją oraz płacą.

Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer