goodfirms LOGO Created with Sketch.
Oprogramowanie dedykowane

Co zyskujesz?

Zwalidowanie wizji produktu

Wspólnie zdefiniujemy wymagania dla Twojego produktu oraz określimy, które pomysły są najbardziej efektywne zanim stworzymy wizję projektu, która zapewni realną szansę na odniesienie sukcesu w przyszłości.

Innowacja i rozwój

Nasz zespół analityków we współpracy z deweloperami dopasuje oprogramowanie do Twoich potrzeb. Wykorzystując najnowsze technologie aby zapewnić Ci maksymalny zysk z inwestycji. 

Testowanie oprogramowania

Wytwarzając oprogramowanie dedykowane oferujemy nie tylko same prace programistyczne, lecz również zapewniamy testowanie całości wytworzonego oprogramowania oraz wytworzenie dokumentacji technicznej.

Zarządzanie projektami

Bierzemy pełną odpowiedzialność za całościowe prowadzenie projektu, jasno określamy role i obowiązki osób w zespole. Działamy w sposób przejrzysty, zapewniając kompleksowe zarządzanie projektem. Na bieżąco raportujemy postępy prac.

Korzyści

ico-bulb
Zatwierdzenie wizji

Oferujemy naszym klientom rozpoczęcie współpracy od przeprowadzenia warsztatów Discovery, które pozwolą na całościowe wykształtowanie koncepcji aplikacji oraz pozwolą na zaprojektowanie pierwszych widoków systemu.

 

ico-safe
Wprowadzenie innowacji

Nasz zespół certyfikowanych analityków zapewni strategiczne rozwiązania nawet dla najbardziej złożonych wymagań aplikacji. Specjalizujemy się w opracowywaniu produktów wykorzystujących najnowsze technologie, tak aby były one zawsze dopasowane do oczekiwań klienta oraz wyzwań jakie pojawią się na rynku.

home-ico4
Automatyzacja procesów

Pomożemy Ci w zautomatyzowaniu procesów abyś mógł w pełni skupić się na prowadzeniu swojego biznesu wraz z oprogramowaniem, które w tym pomaga, a nie przeszkadza. Po określeniu wymagań przejmujemy odpowiedzialność za realizację projektu, a Tobie dostarczymy gotowe efekty.

benefit-2
Szybkość pracy

Dzięki pracy w metodyce Agile nasz zespół jest ekspertem od dotrzymywania trudnych terminów. Działamy zgodnie z ramami dostaw, które gwarantują spójność i przekształcają nasze doświadczenie w ujednolicone podejście, które minimalizuje wąskie gardła.

benefit-6
Ciągłe udoskonalenie

Skonfigurujemy ciągłą integrację oraz proces dostarczania Ci oprogramowania abyś mógł sprawdzać i modyfikować swoje wymagania często i bezproblemowo. Raportowanie postępów pomoże w dostrzeżeniu ewentualnych załamań w ekosystemie oprogramowania, dzięki czemu możesz wprowadzać zmiany umożliwiające dostarczanie najlepszych usług.

Proces rozwoju oprogramowania

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

Dlaczego my?

ico-check
Lata doświadczenia

Opracowaliśmy wiele doskonałych aplikacji mobilnych, niektóre z nich są możliwe do pobrania z App Store czy Google Play. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie wytworzyć produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników

 

ico-globe
Zwinne podejście

Tworząc aplikację w podejściu zwinnym wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe oraz technologie. Nieustająco ulepszamy tworzony produkt, jednocześnie minimalizując jego czas wprowadzenia na rynek.

ico-exp
Wsparcie techniczne

Zapewniamy nieustanne wsparcie po wykonaniu produktu, dzięki czemu masz pewność, że jest on zawsze zoptymalizowany i dopasowany do zmian występujących na rynku.

Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer