goodfirms LOGO Created with Sketch.
Aplikacje
webowe
Damy życie Twoim pomysłom dzięki naszemu doświadczeniu w kompleksowym tworzeniu oprogramowania dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw.
ico-home
Dostarczenie dedykowanego oprogramowania

Nasz proces wytwarzania oprogramowania, podejście iteracyjne i wykorzystywane przez nas technologie, gwarantują wytworzenie najwyższej jakości produktu, który wpisze się w Twoje oczekiwania biznesowe.

ico-rwd
Integracja oprogramowania

Nasze doświadczenie w tworzeniu dedykowanych systemów dla firm pozwala na płynną integrację z popularnymi narzędziami. Usprawni to wszystkie procesy i ograniczy koszty.

home-ico2
Reimplementacja starych technologii

Przestarzałe aplikacje często obniżają motywację pracowników. Możemy usprawnić istniejący już system poprzez wprowadzenie do niego najnowszych technologii lub zoptymalizować kod, aby zwiększyć wydajność i produktywność aplikacji.

home-ico4
Konsolidacja istniejących aplikacji

Przeprowadzamy analizę aplikacji obecnie używanych w przedsiębiorstwie, aby zarządzać aplikacjami poprzez obniżenie kosztów ich utrzymania. Konsolidacja aplikacji poprawia techniczną jakość firmy, a także wpływa na jej produktywność.

Przykładowy projekt

Jak tworzymy oprogramowanie?

ico-analysis
Analiza
home-ico2
Szkic projektowy
ico-dev
Rozwój oprogramowania
ico-check
Testowanie
launch
Wdrożenie
benefit-2
Wsparcie
Wspierane technologie

.Net
AWS
Bootstrap
React
SignAL r
SQL Server
VueJs

Dlaczego my?

ico-check
Lata doświadczenia

Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie wytworzyć produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

ico-globe
Zwinne podejście

Tworząc aplikację w podejściu zwinnym wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe oraz technologię, aby stale ulepszać tworzony produkt, jednocześnie maksymalnie minimalizując jego czas wprowadzenia na rynek.

ico-exp
Wsparcie techniczne

Zapewniamy nieustanne wsparcie po wykonaniu produktu, dzięki czemu masz pewność, że jest on zawsze zoptymalizowany i dopasowany do zmian występujących na rynku.

Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer