goodfirms LOGO Created with Sketch.
Aplikacje mobilne iOS
Stwórz z nami swoją aplikację na urządzenia Apple z systemem iOS

iOS na urządzeniach mobilnych

iOS to mobilny system operacyjny Apple, który jest używany w urządzeniach mobilnych - iPod Touch, iPad i iPhone i należy do ekosystemu Apple. Został on wprowadzony w 2007 roku z oryginalnym iPhone'em i od razu stał się głównym graczem na rynku smartfonów. iOS jest w pełni zastrzeżony i może być używany tylko na urządzeniach Apple Inc.
Zapotrzebowanie na urządzenia od Apple rośnie w skali globalnej, ponieważ ocenia się, że są to urządzenia świetnie dopracowane, intuicyjne i dają poczucie marki premium. To co jest niezwykle ważne i stanowi siłę to fakt że cały ekosystem Apple zwykle wciąga i zatrzymuje kolejnych użytkowników którzy nie mogą i nie chcę zrezygnować z tej marki. Dlatego aplikacje mobilne iOS to absolutne must have dla Twojego biznesu.

Zalety Aplikacji iOS

benefit-3
Bezpieczeństwo i niezawodność
Apple to najbezpieczniejsza platforma pod względem rozwoju aplikacji mobilnych. Zapewnia użytkownikom silną ochronę przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, dlatego jest idealnym wyborem do tworzenia aplikacji.
benefit-3
Jakość aplikacji
Apple jest znane z tego, że zapewnia swoim mobilnym odbiorcom najlepsze na świecie wrażenia z użytkowania. Rygorystyczne wytyczne App Store to jeden ze sposobów, który zmusza twórców aplikacji do tworzenia wysokiej jakości aplikacji na system iOS.
benefit-3
Niezawodny interfejs
Użytkownicy Apple korzystają z zalet unifikowane środowiska urządzeń. Ograniczona ilość urządzeń sprawia że developerzy są w stanie zapewnić idealny wygląd na każdym urządzeniu.
benefit-3
Wysoki zwrot z inwestycji
Aplikacje iOS pomagają firmie osiągnąć lepszy zwrot z inwestycji, ponieważ użytkownicy iOS są skłonni płacić więcej niż Ci, którzy korzystają ze smartfonów z systemem Android.

Chcesz stworzyć aplikację iOS, razem sprawimy że to będzie success story!

launch
Aplikacje mobilne iOS dla Startupów
Chcesz szybko i ekonomicznie przetestować swój pomysł. Chcesz, się upewnić, że zdefiniowałeś odpowiednie funkcje, oparte na wymaganiach przyszłych użytkowników. Nasze usługi doradcze, projektowe i rozwojowe pomogą Ci znaleźć idealne dopasowanie produktu do rynku. Następnie wykorzystamy naszą wiedzę, doświadczenie i świetną analitykę, aby stworzyć MVP, a następnie dojrzałą aplikację mobilną dla użytkowników iOS.
home-ico4
Aplikacje mobilne iOS dla przedsiębiorstw
Posiadasz skomplikowane procesy wewnętrzne, a może Twoi klienci czekają na aplikację, która zwiększy obroty Twojej firmy. Z chęcią poznamy Twoje potrzeby, zbadamy bolączki i znajdziemy rozwiązania. Wspólnie stworzymy aplikację iOS, która odpowie na Twoje cele biznesowe, a przyszli użytkownicy będą chętnie z niej korzystać. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz samodzielnej aplikacji mobilnej, aplikacji towarzyszącej dla działającego produktu, lub po prostu wsparcia technicznego, jesteśmy gotowi na współpracę.
Dopasowane Aplikacje mobilne
Chcemy aby cały proces tworzenia aplikacji był w pełni przejrzysty. Na każdym etapie procesu tworzenia aplikacji szukamy Twojego potwierdzenia, gdyż chcemy, aby finalny produkt był odpowiedzią na realne potrzeby użytkowników. Stworzymy aplikację maksymalnie dopasowaną i użyteczną, która oczaruje wymagających użytkowników środowiska Apple.
Doświadczony zespół programistów iOS
Posiadamy wszechstronną wiedzę technologiczną, dzięki której jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej klasy aplikacje dopasowane do wymagań biznesowych klienta. Nasi doświadczeni deweloperzy pracują z:
  • Swift
  • Objective-C
  • Xcode

Proces tworzenia aplikacji mobilnej

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

Dlaczego my?

ico-check
Lata doświadczenia

Opracowaliśmy wiele doskonałych aplikacji mobilnych, niektóre z nich są możliwe do pobrania z App Store czy Google Play. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie wytworzyć produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników

 

ico-globe
Zwinne podejście

Tworząc aplikację w podejściu zwinnym wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe oraz technologie. Nieustająco ulepszamy tworzony produkt, jednocześnie minimalizując jego czas wprowadzenia na rynek.

ico-exp
Wsparcie techniczne

Zapewniamy nieustanne wsparcie po wykonaniu produktu, dzięki czemu masz pewność, że jest on zawsze zoptymalizowany i dopasowany do zmian występujących na rynku.

Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer