goodfirms LOGO Created with Sketch.
Flutter
Flutter to mobilny framework Google do tworzenia wysokiej jakości natywnych aplikacji na iOS i Android w rekordowo krótkim czasie.

Flutter rewolucja od Google

Flutter to stosunkowa młoda technologia Google, która pozwala tworzyć wysokiej jakości aplikacje mobilne na urządzenia z systemami Android oraz iOS. To co jest najważniejsze to fakt iż programista tworzy aplikację jednocześnie na oba systemy. Napisane w języku programowania Dart aplikacje mobilne, prezentują się i zachowują się niemal w stu procentach identycznie na obu systemach, a ich wydajność jest niemal identyczna jak w aplikacjach mobilnych stworzonych natywnie.

Przewaga Fluttera
Ekosystem Fluttera pomimo swojej krótkiej obecności na rynku, pozwala na budowanie zaawansowanych aplikacji mobilnych z pięknym UI. Tworzenie aplikacji we Flutter przez naszych developerów znacząco przyspiesza powstawanie rozwiązań mobilnych, dzięki czemu jesteś w stanie oszczędzać czas i pieniądze.

Czy Flutter to odpowiedni wybór?

launch
MVP i Flutter - idealne połączenie
Masz świetny pomysł na aplikację. Potrzebujesz zaprezentować MVP swoim inwestorom, masz ograniczony czas - Flutter jest idealnym wyborem.
benefit-2
Flutter - sposób na szybkie wydanie aplikacji
Jeśli potrzebujesz wystartować i wypuścić aplikacje mobilne na obie platformy Android i iOS w tym samym czasie - Flutter może być najlepszym rozwiązaniem.

Zalety Aplikacji Flutter

benefit-3
Wydajność
Aplikacje stworzone we Flutter będą miały natywny kod i dzięki temu będą szybsze niż Java Script. Wielowarstwowa architektura i szybkie renderowanie pozwalają na zbudowanie w pełni konfigurowalnego, natywnego interfejsu użytkownika UI. Aplikacje Flutter działają płynnie i szybko.
benefit-3
Szybki development
Aplikacje mają jedną bazę kodową dla systemu iOS i Android. Deweloperzy rozwijący aplikację mogą wprowadzać zmiany w kodzie i widzieć je od razu w aplikacji. Oznacza to mniej czasu na rozwój i testowanie, a to przekłada się na niższe koszty jakie trzeba ponieść rozwijając projekt.
benefit-3
Spójność aplikacji
Flutter nie wykorzystuje natywnych komponentów interfejsu użytkownika. Zamiast tego w swojej bibliotece posiada widgety. Dzięki temu, tworzenie widoków jest szybkie, a interfejsy na Android i iOS są spójne.

Proces tworzenia aplikacji mobilnej

ico-write
Analiza
ico-analysis
Prototypowanie
home-ico2
Projekt
ico-dev
Wytworzenie aplikacji
ico-check
Testowanie
launch
Wydanie
benefit-2
Wsparcie

Dlaczego my?

ico-check
Lata doświadczenia

Opracowaliśmy wiele doskonałych aplikacji mobilnych, niektóre z nich są możliwe do pobrania z App Store czy Google Play. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy jesteśmy w stanie wytworzyć produkt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników

 

ico-globe
Zwinne podejście

Tworząc aplikację w podejściu zwinnym wykorzystujemy najlepsze praktyki branżowe oraz technologie. Nieustająco ulepszamy tworzony produkt, jednocześnie minimalizując jego czas wprowadzenia na rynek.

ico-exp
Wsparcie techniczne

Zapewniamy nieustanne wsparcie po wykonaniu produktu, dzięki czemu masz pewność, że jest on zawsze zoptymalizowany i dopasowany do zmian występujących na rynku.

Jak możemy Ci pomóc?
Porozmawiaj z nami!Wiktor Sobczyk
Co- Founder, Key Account Manager
Damian Sitek
Co-Founder, Developer